Mediniai langai
BaltWindows.lt © 2017.
Sprendimas: seopaslaugos.com

baltwindows

Mediniai langai

MEDINIAI LANGAI – siekiantiems originalaus stiliaus bei jaukumo

Privalumai

  • Tradicijų išlaikymas, natūralumas, estetika ir ypatingas jaukumas namams;
  • Suteikia namams bei jų šeimininkams prestižo, solidumo, originalumo ir išskirtinumo;
  • Galima restauracija.

Trūkumai

  • Gali turėti įtakos klimato pokyčiai: kisti spalva, medis gali imti judėti, plėstis arba trauktis, tuo įrodydamas, kad medis yra gyvas (tačiau klimato įtaka yra mažesnė nei plastikiniams langams, ar langams iš aliuminio);
  • Reikalinga sudėtingesnė nei plastikinių langų priežiūra (dažymas, lakavimas ir pan.);
  • Didesnė tikimybė plisti gaisrui.

LANGAI, DENGTI ALIUMINIU – trokštantiems įvairovės bei dar paprastesnės priežiūros!

Privalumai

  • Aliuminio dangteliai pasižymi gausia spalvų įvairove;
  • Atsparesni klimato poveikiui nei mediniai ar plastikiniai langai;
  • Paprastesnė priežiūra.

Trūkumai

  • Šiek tiek brangesni už langus be aliuminio dangtelių.

Kodėl mediniai langai geriau?

Medis yra geriausia dekoratyvinė medžiaga langams gaminti. Gaminant medinius langus galima pasirinkti medienos rūšį ir apdailos medžiagas pagal savo pageidavimus. Skaidrūs lakai ir spalvoti medžio konservantai padeda išryškinti medžio tekstūrą ir natūralų grožį, o dažais galima suteikti langams norimą atspalvį.

Šilta

Mediniai langai gerai sulaiko šilumą, o lango rėmą malonu paliesti net tada, kai lauke temperatūra yra žemiau nulio. Geros medinių langų izoliacinės savybės pateisina medžio naudojimą tokiomis aplinkybėmis, kai nuolat auga šiluminės energijos kaina. Lyginant su aliuminio ar plastikiniais langais, mediniai langai duoda kur kas geresnes šilumos izoliavimo galimybes. Mediniai langai neleidžia susidaryti rolex repliki zegarków šalčio slenksčiams rėmuose, taip pat neleidžia kondensuotis vandeniui.

Jauku

Būdamas natūrali žaliava, medis tam tikra apimtimi keičiasi vandens garais su oru. Tai yra, mediniai langai sugeba “kvėpuoti”. Šis procesas padeda palaikyti kambariuose drėgmės balansą.

Stipru

Iš visų medžiagų, naudojamų langams gaminti, medis turi mažiausią šiluminio plėtimosi koeficientą. Tai medinius langus daro stabilius statiškus, kas leidžia pasirinkti neribotas dizaino galimybes gaminant langus. Kitos langų gamybos medžiagos kenčia nuo didesnių temperatūros pokyčių, o tai mažina apsaugą nuo triukšmo ir šiluminę varžą.

Švaru

Mediniai langai nekaupia elektrostatinių krūvių ar papildomo purvo, kaip tai atsitinka su daugeliu dirbtinių medžiagų. Todėl, nereikia medinių langų valyti antistatinėmis plovimo medžiagomis.