Medinių langų dažymas

Mediniai langai dažomi „TEKNOS“ arba „REMMERS“ firmos dažais – tai ekologiški, nekenksmingi, gerai sukimbantys su medienos paviršiumi, bei leidžiantys mediniam langui „kvėpuoti“. Patikimai saugo nuo ilgalaikio neigiamo atmosferos poveikio, išlaiko savo elastines savybes ir netrūkinėja.

Jie yra elastingi, nebijantys dažnų temperatūros svyravimų. Medienos paruošimas dažymui ir pats dažymas susideda iš kelių etapų. Visų pirma impregnavimas, kuris atliekamas apliejimo būdu. Taip apdorota mediena tampa atspari drėgmei, puvimui ir kenkėjams. Impregnantui išdžiūvus paviršius yra gruntuojamas galiausiai išdžiūvus gruntui atliekamas tarpinis šlifavimas, ir tada aukšto slėgio įranga padengiamas atitinkamo storio dažų sluoksnis. Dažams išdžiūvus, susidaro sausa ir elastinga plėvelė. Esant lakavimui, mediena impregnuojama, du kartus beicuojama ir du kartus lakuojama skaidriu laku.

Galima pasirinkti bet kurią dažų spalvą pagal RAL, bei NCS spalvų paletes. Skaidrūs akriliniai lakai išryškina natūralaus medžio struktūrą, pabrėžia jo natūralų grožį.

Medinių langų dažymas

Medinio lango dažymo variantai: